#1 2011-04-23 20:11:21

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Co mi daje pewność wiary?

Pomimo że doświadczyłem różnych znaków od Boga i wiele razy czytałem Pismo Święte dla mnie największym potwierdzeniem prawdziwości mojej wiary jest działalność Ducha Świętego we mnie i moim życiu. Znaki są i przemijają a Ducha Świętego w sobie doświadczam niemalże ciągle jak nie w modlitwie to w myślach...nie wiem jak to opisać po prostu czuję i wiem że Ktoś jest obecny w moich myślach i pomaga mi tak kierować życiem żeby było coś warte...

A co do znaków. Odkryłem coś co może Cię zaskoczyć w trakcie czytania tego posta. Otóż każdy może mieć własną Biblię napisaną przez siebie:P nie martw się nie chodzi mi o jakąś herezję. Po prostu polecam zapisywać sobie swoje myśli po modlitwie czy rzeczy za które chce się podziękować Bogu bo coś zmienił w życiu itp itd...możecie być pewni że to co zapisujecie pisze przez Ciebie Duch Święty.

Ja użyłem do tego specjalnie zeszytu do religii żeby był lepszy klimat:P może kiedyś Ci go pokażę ale przede wszystkim takie pisanie polecam i Tobie...


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikfootballgame.pun.pl www.priyanka.pun.pl www.loco.pun.pl www.bractwo-neonii.pun.pl www.traktor-volley.pun.pl