#1 2011-04-23 14:41:56

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Humor:)

Jak to na naszą Alfę przystało nie może się obyć bez zabawnych historyjek, kawałów itp... ja zaczynam:)

Wakacje na wesoło:

Sherlock Holmes i doktor Watson wybrali się do lasu na kemping. Zmęczeni marszem poszli spać. Gdy tak leżeli pod nocnym niebem, Holmes powiedział:
– Spójrz do góry, Watsonie. Co widzisz?
– Tysiące cudownych gwiazd.
– A co to według ciebie oznacza? – spytał Holmes.
– Według mnie oznacza to, że mamy dużo szczęścia, żyjąc tu na ziemi, a nie na jednej z planet wszechświata. W oczach Boga jesteśmy pyłem, lecz musimy usilnie starać się codziennie, by zasłużyć na to, czy nas obdarza. W meteorologicznym sensie znaczy to, że jutro będzie słonecznie. A co to oznacza dla ciebie Holmesie?
– Dla mnie oznacza to, że ktoś ukradł nam namiot
* * * * * * * * *

Wakacje na wesoło:
Baca i godziny. Na szlaku turystycznym, wiodącym z miasteczka w góry, siedział góral i na prośbę turystów, nie mając zegarka, odgadywał czas co do minuty. Stanowił nie lada atrakcję.
Wszyscy podziwiali górala, wreszcie jeden z turystów zapytał:
– Baco, a jak wy to robicie?
– Ano, panocku, jak obejrzycie się za siebie, to uwidzicie wieżę kościoła, a na niej zegar, a na zegarze godziny i minuty.
* * * * * * * * *
Dwie blondynki plotkują sobie przy herbatce. W tyle włączony jest telewizor. W pewnym momencie jedna z nich popatrzyła na telewizor, gdzie po zawodach sportowych był program religijny i pokazywany był papież i mówi:
- O, Benedykt XVI.
- A Kubica który? - zapytała druga.
* * * * * * * * *
Dociekliwy student chciał się koniecznie dowiedzieć kiedy naprawdę zaczyna się życie człowieka, pytał więc o to kolejno napotkane osoby.
Najpierw zapytał biologa. Ten odpowiedział:
- W szóstym tygodniu ciąży.
Następnie spotkał księdza katolickiego i zadał mu to samo pytanie. Ksiądz odpowiedział:
- No jak to kiedy, w momencie poczęcia oczywiście.
Kolejną napotkaną osobą był rabin, którego również zapytał o to samo. Rabin odpowiedział:
- Kiedy pies zdechnie, a dzieci wyjdą z domu.
* * * * * * * * *
Adam pyta Pana Boga w raju:
Panie Boże dlaczego stworzyłeś kobietę taką piękną, czułą i troskliwą, ale tak głupią, roztargnioną i zapominalską?
Adamie, musiałem ją taką stworzyć, abyś nie tylko ty mógł ją pokochać, ale aby i ona mogła pokochać ciebie.
* * * * * * * * *
Dlaczego Pan Bóg najpierw stworzył mężczyznę, a dopiero później kobietę?
Dlatego, że zaczynał od zera.
* * * * * * * * *
Dlaczego Jezus po Zmartwychwstaniu najpierw ukazał się Marii Magdalenie a więc kobiecie a nie Apostołom lub swoim uczniom?
Bo wtedy nie było innych środków masowego przekazu. Gdyby uczynił inaczej, to do dzisiaj nie wiedzielibyśmy, że Jezus zmartwychwstał.
* * * * * * * * *
Bóg mówi do Adama:- słuchaj stworzę ci kobietę. Stworzenie piękne, czułe, opiekuńcze itp. Jest jednak jeden warunek. Musisz oddać mi jedną rękę, nogę, oko, ucho, nerkę, płuco i jeszcze co tam masz podwójnie.
A na to Adam:- A co dostanę za żebro?
* * * * * * * * *
Mojżesz zszedł z Synaju, oczekuje go lud. Przemawia więc tymi słowami:
-Ludu słuchaj dobra nowina! Mam przykazania i utargowałem z tysiąca do dziesięciu!
Na to zebrani:
-Hura! Hura! To świetnie!
Mojżesz:
-Ale szóste zostaje!
Zebrani:
-Buuuuu


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gierki.pun.pl www.evermore.pun.pl www.tibiasoft.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.wyro.pun.pl