#1 2011-04-23 14:46:30

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Ciekawe filmy:)

Zbliża się dużo dni wolnych...nie wiem jak Wy ale ja lubie w wolnych chwilach coś obejrzeć:P ogólnie thrillery horrory i akcja akcja np. adrenalina:P ostatnio dużo oglądam na youtube jak ktoś chce mogę coś z tamtąd polecić

Ale na wstępie polecam naprawdę ciekawy film:

http://www.youtube.com/watch?v=QSVx7WvxvAs

taki alfowy bardzo jest:P


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

#2 2011-05-05 19:24:13

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ciekawe filmy:)

Kolejny film:D tego nie oglądałem ale obejrzę:D nadesłany przez Asię S

http://www.youtube.com/watch?v=YMcz4N7M … re=related

miłego oglądania

PS. jak obejrzę zdam relację:D


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

#3 2011-05-06 01:47:52

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ciekawe filmy:)

ehh co za film...powiem tak dotrwałem do 11 części ale już tych robotów nie strawiłem;p ciekawe ale sam film czy prezentacja wygląda propagandowo;p ten symbol szczególnie trójkącik przez cały film:P skąd mam wiedzieć czy to nie właśnie ci iluminadii nagrali;p a poważnie to daje do myślenia ale przesadnie. Moim skromnym dziennikarsko niepoprawnie politycznym zdaniem:) można podyskutować ale to musiałbym zagłębiać się tekst po tekście. Poplątanie z pomieszaniem trochę o masonerii o satanistach jakiś tam pojazd po unii a zaraz o dyskryminacji czarnych. Ku-klux-klan nie jest satanistyczny;p chociaż teraz w USA co stan to inny klan:P ale dawny KKK nie musiał być nawet rasistowski. wpływ mediów? hmm no zły ma w tym udział ale głownie chodzi o kasę i że tak powiem bydłem się łatwiej steruje. Fakt faktem ludzie którzy nie oglądają Viva i MTV są inteligentniejsi:P

Podsumowując moje zdanie jest takie: Zły ma duży wpływ na ludzi w XXI wieku jest taka ciemnota że średniowiecze to jest poziom. Ludziom po prostu brakuje prawdziwej wiary prawdziwych emocji zdrowej rozrywki i przekazów na poziomie. Jeśli chodzi o jakieś ogólnoświatowe spiski to moje zdanie jest takie:

Nie wierzę w żadną organizację ogólnoświatową ale to normalne że są organizacje i różne środowiska które szkodzą społeczeństwu. Nie będę wymieniał bo to nie jest forum polityczne. Owszem zauważyłem w jednym z programów że te aktorzyny i piosenkarze mają nas*ane. Całkiem możliwe że tam im się udzielają szatańskie pierdoły. Ale mam na koniec jeden wniosek:

Już św. Ignacy z Layoli w średniowieczu opracował świetne ćwiczenia psychologiczne oparte na chrześcijaństwie i przekazał nam jedną ważną rzecz: rozeznawanie duchów czyli dobra i zła w każdym momencie nie jest jakimś charyzmatem ale ROZUMEM! To największy dar od Boga i po prostu wystarczy go używać!

Wtedy nawet jak powstanie jakaś super mocna i wielka organizacja satanistyczno-żydowsko-gejowsko-komunistyczno-masońsko-rasistowsko-sekciarsko-ekologiczno-kosmiczno-psychologiczno-nazisotwsko-faszystowsko-seksistowsko-homofobiczno-eurosceptyczno-homo-hetero-trans-metro-autobusow0-seksualno-narkotyczno-trzeźwo-hip-hopowo-metalowo-popowo-technowo-emo i co tam sobie jeszcze chcecie i ogarnie cały świat nam będzie mogla skoczyć:D

Pozdrawiam świadomych:D


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

#4 2011-05-06 21:39:08

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ciekawe filmy:)

Tak w ogóle to ten film jest materiałem w stylu tej strony www.zbawienie.com materiały które tam są to jakaś porażka żaden myślący chrześcijanin się pod tym nie podpisze. A jeśli chodzi o jakieś ciemne moce itp to żaden myślący człowiek się nie będzie tymi bzdurami zajmował tylko Bogiem.


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyro.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.tibiasoft.pun.pl www.gierki.pun.pl