#1 2011-04-23 17:48:17

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Boży plan :)

Kurcze... nawet sobie nie zdawałem sprawy jak bardzo przerzuciłem się na takie "Boże myślenie". W takim sensie, że każdy element swojego życia łączę z Bogiem i Jego wolą.

Tak sobie to tłumaczę Bóg mnie stworzył obdarzył jakimiś tam cechami to wie także co dla mnie jest najlepsze:)

Cieszę się że Bóg właśnie z tym nas nie zostawia samych. Obiecał przecież nas prowadzić:) i może zmienić wszystko w każdej chwili oprócz jednego...mojej własnej osobistej woli. Naprawdę żałuję że Jezus nie zniewala tak jak zło w które łatwo wpaść i trudno wyleźć...

A Jezus zawsze jest i zawsze czeka jak nie raz sobie powiedzieliśmy:) i właśnie pisząc tego posta uświadomiłem sobie że już nie umiem inaczej jak wiązać swoje decyzje z wolą Boga. Bo wiem, że wtedy to będzie dla mnie najlepsze.

Pamiętam jak przez mgłę że na początku to było bardzo trudne, ale teraz widzę efekty. Trudne bo brakowało wiary i nadziei czyli tak naprawdę zaufania Bogu i pewności że Jego obietnica jest prawdą. Wymaga to też pokory...kurcze Jezus przecież też się modlił i konsultował wszystko z Ojcem, a najbardziej to bym chciał jak Maryja...potrafić się oddać Bożej woli nawet jak do końca nie rozumiem tego Bożego planu...


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyro.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.evermore.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.gierki.pun.pl