#1 2011-04-23 18:24:38

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Boże kierunkowskazy

Pamiętam tekst doktora Hous'a:- Jak ktoś mówi do Boga, to jest normalne, ale jak ktoś słyszy jak Bóg do niego mówi to już początek choroby... i tu mamy przykład jak nawet wybitna z pozoru mądrość może prowadzić do...głupoty:P

Ludzie, a między innymi i ja szukałem kiedyś sposobu na życie jakiegoś źródła podpowiedzi:) może nie w horoskopach czy wróżkach, ale w jakiś mądrych książkach, psychologii, filozofii i innych tego typu rzeczach:P Owszem nie ma w tym nic złego, ale czy nie lepiej porozmawiać o tym z Szefem szefów, a przy okazji Ojcem?

Przepraszam że tak uparcie do tego wracam ale mam straszną ochotę dzielenia się tym jakim wielkim autorytetem jest dla mnie... Pismo Święte!

Wiadomo, że jak chce żeby Bóg mnie prowadził to właśnie w Biblii mam ogólne wytyczne dotyczące Jego woli.
Ale właśnie co muszę oddać? Czy coś tracę na przestrzeganiu Bożych praw i spełnianiu Jego nakazów?

Ale mało tego. Przecież jestem wyjątkowy:D i jedyny taki na świecie:D (jak każdy:) ) Jednak skoro jestem szczególny to i szczególna jest wola Boża dla mnie i zawsze konkretne wersy z Pisma Świętego przynoszą mi światło:D Dlatego warto jest z niego korzystać szczególnie w trudnych sytuacjach np. decyzjach życiowych czy niepewnościach albo zagubieniu:) Ciekawi mnie czy też już tego doświadczyliście że Bóg mówi do Was przez wersy z Biblii czy może to co mówię to jakaś "czarna magia";P

Hehe a wiecie co jest fajne? Że to nie jest wszystko:P Pamiętacie jak siedzieliśmy w Elicie i ktoś powiedział że Duch Święty działa że możemy sobie pogadać? Właśnie Duch Święty nie tylko dyktuje nam zdanie Boga na dany temat przez Biblię ale też mówi przez nas i do nas gdy się modlimy:) w pewnym momencie zaczęło mnie to bardzo fascynować...

Ja zwykły człowiek siadam sobie czy klękam i rozmawiam z Bogiem...Słońce od Ziemi jest oddalone o ok. 150 milionów km a takich układów i gwiazd są miliony...i jak pomyślę że Bóg powiedział niech staną się gwiazdy...a ja mogę do niego mówić i właśnie SŁUCHAĆ! Go kiedy tylko zechce...

A to wszystko dzięki Jezusowi i Jego darowi dla nas czyli Duchowi Świętemu. Jestem bardzo wdzięczny za Jego prowadzenie mnie tak jak i wielu ludzi przez dobre myśli różne i rozjaśnienie w głowie.

Albo te silne wrażenia i emocje jak płacz ze szczęścia i wzruszenia czy żalu ale i wdzięczności za przebaczenie. Kiedy pierwszy raz doświadczyłem takiej modlitwy myślałem że to emocje ale po wielu razach już byłem 100% pewny że to nie są tylko moje uczucia ale to mówi Pan, a łzy na policzku to efekt (w ramach wyjaśnienia pomimo różnych przebojów życiowych od dzieciństwa nie zdarzyło mi się płakać:P ale przy modlitwie to co innego:P )

No i te odczucia czasami albo że coś sprawia że chce coś zrobić albo właśnie na odwrót że czegoś nie chce to jest dla mnie i będzie już zawsze niesamowite

A może ktoś jeszcze zna jakieś niezwykłe metody prowadzenia człowieka przez Boga? ;>


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otwockkraszewskiego.pun.pl www.soulwarriors.pun.pl www.dd-bleach.pun.pl www.pf.pun.pl www.vynnth.pun.pl