#1 2011-04-23 20:45:29

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Co mi daje krzyż?

Wcześniej tak naprawdę nic mi nie dawał...zacząłem się nad tym zastanawiać jak średnio mądrzy ludzie od integracji... zaczęli spekulować o jego usuwaniu np. ze szkół...poczułem w sobie głos absolutnego sprzeciwu i żal że ktokolwiek mógł wpaść na taki chory pomysł? Ale dlaczego? Sam nie wiedziałem aż pewnego dnia trafiłem do pewnego hotelu w Olsztynie...w momencie kiedy chciałem się pomodlić...klękam i najzwyczajniej zacząłem się wiercić nie mogłem sobie znaleźć odpowiedniego miejsca...bo tam nie było krzyża!

Poza tym mój Jezus na krzyżu który jest u mnie w pokoju ma poprzybijane do niego wszystkiego moje błędy, słabości i problemy, a ja kiedy patrzę w Jego stronę znajduję wybaczenie. To mi daje krzyż.

To nie wszystko ja mam swoje życie a w nim różne wydarzenia, różne wspomnienia, cele i marzenia. Nie jestem też sam na ziemi są też ludzie mniej lub bardziej bliscy i relacje z nimi. To wszystko to jest mój krzyż ale na dzień dzisiejszy nie potrafię Ci powiedzieć czy ja cierpię dla Jezusa czy to Jezus cierpi dla mnie..ze mną.


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psd-gta.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.hitman-site.pun.pl www.ruthles.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl