#1 2011-04-25 13:03:58

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Wielkanocne propozycje

Hyhy właśnie oglądam sobie programik national geographic i rozwala mnie już od dłuższego czasu:) nie wiem sam jak to oceniać czy jako żart czy dowcip a może po prostu za bezczelne wciskanie bzdur:) seria programów o Biblijnych historiach to jest to:) tylu bzdur ile jest w tym programie jeszcze na raz nie słyszałem. Ogólnie fajna zabawa siedzieć oglądać i śmiać się z kolejnych wyssanych z palca teorii pseudonaukowych. Ale wiecie co? przeraża mnie to ile osób ogląda takie głupoty i w to wierzy tylko dlatego że to leci w tv i padają takie zwroty jak "niektórzy naukowcy twierdzą:) ciekawy motyw jest zawsze na końcu takich programów gdzie narrator podkreśla że mogło być tak a może inaczej:) to ciekawy zabieg medialny powodujący zdjęcie odpowiedzialności z autorów programu bo to tylko przypuszczenia i domniemania ale ile osób to ogarnia?mam nadzieje że dużo:) hehe plagi egipskie wywołane bakteriami, mutacja pleśni czy wybuch wulkanu:P jakaś pani śmiejąca się z ewangeli wg św. Jana że Piłat nie miałyb o czym gadać z Jezusem który był chłopem (ale którego otaczały tysiące ludzi) i wiele innych dziwacznych teorii...hehe a jednak wiara chrześcijańska opiera się na rozumie bo powiem tak żeby łyknąć te BZDURY z national geographic trzeba mieć WIĘCEJ WIARY  niż żeby się nawrócić:P no albo po prostu trzeba mieć problem z logicznym myśleniem... dobra kończę tego posta i lece oglądać program o ewangelii judasza hahaha to będzie ubaw:D

PS. niestety zajmując się dziennikarstwem nie mogę się pozbawić skomentowania takich rzeczy ale i przyznam szczerzy przyjemności z obalania takich bzdur no i zadowolenia z własnej wiary i pewności:)

PS. 2 Najlepszy tekst z poprzednich programów? "Wszystkie 4 ewangelie były antysemickie" hahaha tak i za ich powstanie był odpowiedzialny Hitler i Polskie obozy koncentracyjne   haha no nie mogę...dobra lecę oglądać:D


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

#2 2011-04-25 13:35:10

 Adam

Administrator

33750529
Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 46
Punktów :   

Re: Wielkanocne propozycje

o matko...;p  aż mnie głowa rozbolała:P cały bzdurny program o czymś co można określić kilkoma zdaniami:) ewangelia judasza to tekst z okresu powstawania Nowego Testamentu napisany przez... pomyleńców, sekciarzy takich samych jakimi w naszych czasach są świadkowie jehowy i tyle:) tyle co można powiedzieć o ich poglądach to niezrozumienie oddania życia Jezusa za nasze grzechy tylko jakieś tam filozoficzne oddzielenie duszy od ciała i jakieś tam bla bla robiące z judasza bohatera. Jak trochę się poczyta okazuje się że takich herezji było sporo np. czciciele Kaina. Spójrzmy na dzisiejszych świadków jehowy jak przekręcają treści Pisma Świętego min. Ducha Świętego traktując jako coś a nie Kogoś:) jak działa w nas Duch Święty to widzicie na kursie alfa a jak się bluźni przeciwko Duchowi to się musi chodzić po klatkach i kłamać ludziom w twarz i znosić wypędzanie:)

Reasumując:) cieszmy się z naszej wiary i rozumu i módlmy się za ogarnięcie dla heretyków:)


Lepiej napisać głupotę niż przemilczeć coś ważnego:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.evermore.pun.pl www.tibiasoft.pun.pl www.wyro.pun.pl www.ensidia.pun.pl