#1 2011-05-03 16:27:17

 Asia-Kopciuszek

Nowy użytkownik

9843009
Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 2
Punktów :   

"Syndrom dnia drugiego"

Więc tak Weekend niesamowite przeżycie, dużo wzruszeń, śmiechu itd. Lecz jak nas uprzedzaliście a mianowicie Adam, Kasia i Marek, że może być po kilku dniach brak wiary w to wszystko spowodowanego walką Szatana o nas.

Pierwszy dzień po weekendzie super, radość itd.

Lecz niestety dnia drugiego nie było wesoło. Od rana dosyć spokojne nastawienie do życia, później nie było za wesoło. Jakieś śmieszne wyrzuty od bliskich dosłownie o głupoty. Wszystko mnie doprowadzało do łez. Później po jakimś czasie tego samego dnia ogarnął mnie ogromny płacz. Czułam jakbym nie mogła złapać powietrza, złe myśli rodziły się w głowie. Powracały złe odczucia. Wiedziałam, że Szatan się bawi moimi uczuciami. Z łzami w oczach mówię do niego:
"Po co mi to robisz? Masz satysfakcję z tego, że sprawiasz mi ból? I tak mnie nie odbierzesz Jezusowi" Po tych słowach poczułam się bardziej źle, czułam jak ciśnienie w uszach mi mocno uderza. Ledwo wydusiłam z siebie słowa swojej modlitwy, poprosiłam Boga by mi pomógł w walce duchowej. Po jakiś 10 minutach wszystko się unormowało. Serce się uspokoiło, płacz też.


Chwała Panu!

Offline

 

#2 2011-05-03 21:50:53

 Ania

Nowy użytkownik

5710405
Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: "Syndrom dnia drugiego"

A ja jakiś wątpliwości, czy myśli typu " że mi się wydawało" to nie miałam . Jednak dzieje się ze mną coś dziwnego ogólnie to nie mam pojęcia czy to jest z tym związane...A więc zaraz w niedziele około 16 zaczęłam się czuć jak po najgorszej imprezie w życiu tzn. okropny, kłujący ból pleców, zupełna bezsilność ,ból głowy i strasznie ciężko mi się oddycha ..to trwa już od trzech dni ..uwierzcie mi nic fajnego to jest o tyle dziwne ze codziennie zaczyna się to wszystko o 16 ..męczę się parę godzin a tak o 22.00 zupełnie nic nie czuje ... To tyle, ale i tak wam powiem ze weekend był BOSKI i pojechałabym jeszcze raz nawet jeślibym wiedziała ze będę się tak czuć

I co o tym myślicie ??


Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plminecraft.pun.pl www.eragon-dziedzictwo.pun.pl www.samurayz.pun.pl www.pokemonx.pun.pl www.sjuliet.pun.pl